KARAKAŞ İNŞAAT-YAPI

MÜTEAHHİTLİK

RESTORASYON

İÇ MİMARLIK

KENTSEL DÖNÜŞÜM

KAT KARŞILIĞI

MÜTEAHHİTLİK

Karakaş İnşaat Yapılara Şekil Veriyor…
Firmamız artan nüfus ve gelişen kentleşme hacmiyle, yeni binalara ve eski binaların yenilenmesine olan ihtiyaçlar doğrultusunda sizlere hizmet vermektedir.  Müteahhitlik hizmeti almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Unutmamalısınız ki evinizin yapılması ve yeniden dönüştürülmesi konularında dikkatli davranmalısınız. Aksi halde ufak bir hata geri dönüşü olmayan problemlere yol açabilir. Dolayısıyla en iyi müteahhitlik hizmeti veren firmanın bulunması önemlidir. Yüklenici firma ne kadar iyi olursa alacağınız hizmet de hem hızlı hem de kaliteli olacaktır. Yapmış olduğumuz kaliteli projeler ile sektörde birçok işe imza atmış bulunmaktayız. İstanbul Avcılar KARAKAŞ İNŞAAT arsa ve bina sahiplerinin isteklerini dinleyerek herkesin memnun olacağı müteahhitlik hizmetleri sunmak için çalışmaktadır.

KARAKAŞ İNŞAAT İstanbul Avcılar’da müteahhitlik hizmetleri ile yanınızda.

karakas-insaat
Avcılar-Karakaş İnşaat-Müteahhitlik Hizmetleri
karakas-insaat
Avcılar-Karakaş İnşaat-Restorasyon Hizmetleri

RESTORASYON

Restorasyon, hasar görmüş, özgünlüğünü kaybetmiş bir yapı veya yapı grubunun, elde edilen güvenilir belge ve bilgiler doğrultusunda, uzmanlar tarafından, bilinen eski bir zamandaki durumuna döndürülmek üzere, ayırt edilebilir, en az müdahale ile onarım ve iyileştirme işleridir. Bu kapsamda İstanbul Avcılar  KARAKAŞ İNŞAAT, cami, kilise, hamam, kale, saray, hastane, çeşme, konak, anıt vb. eski eserlerin restorasyon projelerinin hazırlanması ve uygulanması konusunda hizmet vermektedir. Tarihi yapıların ve eski eserlerin onarımını duyarlılıkla yapan bir kurum olarak yapıların mimari ölçümlerini ve detaylarının yer aldığı rölöve projelerinin esasında restorasyon çalışmalarını yürütmekteyiz. İçinde bir tarih barındıran ve günümüzde varlığını korumaya çalışan yapılarımızın restorasyon çalışmalarını titizlikle ve iş güvenliği kuralları ışığında gerçekleştirmekteyiz.          

İstanbul Avcılar Karakaş İnşaat olarak yapılarınızdaki ahşap, çini, kalemişleri, tuval, mozaik, mermer gibi örneklerini arttırabileceğimiz restorasyon ve konservasyon eserlerinin özgünlüğünü bozmadan yapıya ve yapının tarihine en uygun şekilde yaşatmaya çalışmaktayız.
Restorasyon yapılarında koruma kuralları, proje ve uygulama ekiplerinin restorasyon eğitimi aldıklarını ve çalışmalarımızı uzman kadro ile gerçekleştirdiğimizi titizlikle belirtmek isteriz

İÇ MİMARLIK DEKORASYON

Avcılar Karakaş İnşaat Mutfak, Salon, Teras, Cafe, Otel, Turizm işletmeleri, çok amaçlı sosyal mekanlar, sağlık yapıları gibi alanlarda, iç mimari tasarım ve uygulama projelerini profesyonel bir mimari kadro ile yürütüyor, sizlere tasarım olarak zengin yeni mekanlar sunuyoruz. Amacımız, yalnızca yaratıcı ve özgün bir mimari değer oluşturmak değil; aynı zamanda işverenin yatırım ekonomisinin, tasarımın getirdiği katma değer ile optimizasyonunun sağlanmasıdır. Binayı kendi başına bir öğe olarak değil, dekorasyonuyla da bir bütün olarak kabul eden firmanın mimarlık, mühendislik, iç mimarlık, inşaat ve mesleki danışmanlık alanlarında konusunda deneyimli iş ortaklarıyla ve dünyaca kabul edilmiş kalitesi belgelenmiş inşaat malzemeleriyle tasarım ve uygulama uzmanlık alanıdır. 

karakas-insaat
Avcilar-İç Mimari ve Dekorasyon Hizmetleri
Avcilar-kentsel-donusum
Avcilar-Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Eski yapılarda oluşan doğal afet deprem risklerinden kaçınmak için yönetmelikler doğrultusunda binaları yıkıp yerine yeni depreme dayanıklı güvenilir yaşam alanları inşa ediyoruz. Kentsel dönüşüm Türkiye’nin her yerinde kentsel dönüşüm uygulamaları bulunmaktadır. İstanbul Avcılar da kentsel dönüşümün uygulandığı bölgelerden biridir. KARAKAŞ İNŞAAT olarak Avcılar bölgesinde eski binalarınızı dönüştürmek için yanınızdayız. Avcılar bölgesi, eski bir yerleşim alanı olduğu ve deprem riski taşıdığı için kentsel dönüşümün uygulandığı alanlardan biridir. Bu şekilde eski ve dayanıksız binaları yenileyerek, depreme dayanıklı binalarda yaşama şansını Karakaş İnşaat ile elde edebilirsiniz. 

KAT KARŞILIĞI İNŞAAT

Kat karşılığı inşaat hizmetleri ya da diğer bilinen adıyla arsa karşılığı inşaat hizmetleri, kentsel dönüşüm sürecinin artmasıyla oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Karakaş İnşaat olarak kat karşılığı inşaat hizmetleri ile size yardımcı olmak için buradayız. Kat karşılığı inşaat hizmetleri özellikle arsa probleminin yaşandığı şehirlerde oldukça yaygın bir uygulamadır. Avcılar İstanbul’da kısıtlı imar alanı nedeniyle kat karşılığı inşaat projeleri açısından oldukça fazla uygulamaya ev sahipliği yapmaktadır. Kat karşılığı inşaat hizmetlerinde müşterinin arsası veya binası için inşaat projesi çizilir. Bu proje aşamasında en önemli konu müşteri memnuniyetidir. Arsalarınızda yada eski binalarınızda inşaat hizmeti sağlayarak sizleri depreme dayanıklı yeni dairelerinize Karakaş İnşaat olarak Avcılar da  ulaştırıyoruz.

avcilar-kat-karsiligi-insaat
Avcilar-Kat Karşılığı Hizmetleri

E-POSTA

info@karakas-insaat.com

TELEFON

+90 532 642 07 45

+90 537 732 16 36

ADRES

Merkez Mah:
Marmara Cad. Şamlı Sok.
Ergül Çakıcı İş Merkezi No:27
KAT:5 D:100
Avcılar / İstanbul

Copyright © 2021
Tüm Hakkları Saklıdır.
Desing by Grafiker Kaan